Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból ręki przy guzku w okolicy łokcia


Gość Igor

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, od kilku dni niepokoi mnie ból ręki. Jest dosyć specyficzny, gdyż z jednej strony dotyczy przedramienia, z drugiej zaś okolic mięśnia dwugłowego (bliżej łokcia), gdzie od długiego czasu mam guzka wielkości ok. 6mm. Ból nie jest silny, bardzo przypomina ten, który towarzyszył mi w młodości (związany z wzrostem kości np. podudzia), czasem jest pulsujący od strony guzka. Pytanie brzmi: co może być jego przyczyną? Gwoli ścisłości muszę dodać, że podobne guzki jak ten w ręce występują w moim ciele jeszcze w wielu innych miejscach (brzuch, druga ręka), czasem odkrywam nowe. Jest ich kilka, może kilkanaście. Żaden z nich sam z siebie nie boli (zdarza się to natomiast w chwilach ucisku, lecz jest to krótkotrwały i niewielki ból). Oczywiście, kiedy tylko wyczułem pierwszy guzek, od razu udałem się do lekarza pierwszego kontaktu. W odpowiedzi usłyszałem: *proszę się nie martwić, to nic strasznego, niektórzy tak mają*. Sytuacja powtórzyła się jakiś czas później, gdy odkryłem kolejne. Teraz martwi mnie, że ból ręki jakoś wiąże się z guzkiem i mam wyrzuty, że zaniedbałem sprawę (choć lekarze sądzili co innego). Proszę o odpowiedź. Mimo wszystko udam się do lekarza, ale najwcześniej za kilka dni. Nie wiem, czy trzeba się aż tak martwić z tego powodu. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×