Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pomarańczowa wydzielina z rany szarpanej po założeniu szwów


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ostatnio miałam wypadek mianowicie wpadłam do zniszczonej, niezabezpieczonej studzienki telekomunikacyjnej (wystające druty zbrojeniowe)skutkiem czego powstała rana szarpana podudzia (została zszyta, 15szwów). Minął już prawie miesiąc od wypadku, wg lekarza gojenie przebiega poprawnie jednak ostatnio zauważyłam niepokojącą rzecz. W pewnych miejscach powstały w procesach gojenia strup nie chciał się zagoić i odpaść. Ostatnio zaś wypłynęła spod niego gęsta, lepka, pomarańczowa wydzielina. Chciałabym się dowiedzieć co to jest i czy dzieje się coś niepokojącego? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Jak ja byłem na operacji kręgosłupa to leżał na sali pacjent starszy gościu który już był op operacji też na kręgosłup i z tego co się dowiedziałem to miał taką sytuacje jak go przewozili łóżkiem na inną sale i zaczepili łóżkiem o futrynę drzwi i tak się wystraszył że z tą raną się coś tam zrobiło i zaczęło mu wyciekać z rany coś żółtego, miał powtórzoną operacje i dalej mu się sączyło to jak mocno kaszlał i założyli mu w tym miejscu dodatkowy szew, ja wyszedłem ze szpitala i po 2 dnach jak przyszedłem zdjąć szwy to dowiedziałem się że 3 miał operację . Moim zdaniem nie masz co czekać tylko zgłosić się w tym szpitalu gdzie miałaś zszywaną nogę i to im pokazać, niech oni zdecydują za ciebie co z tym jest nie tak . Pozdrawiam Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×