Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągły ból podbrzusza nasilający się przy potrzebie wypróżnienia i oddania moczu


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu nieustannie boli mnie podbrzusze. Nie jest to jakiś niezwykle ostry ból. Męczące jest raczej to, że cały czas mi towarzyszy. Chodzę, siadam, kładę się, wstaję - cały czas odczuwam ból. Albo boli mnie całe podbrzusze, albo boli mnie tylko lewa strona. Czasem czuję jakby ból delikatnie promieniował do nerki, ale jest to rzadkość. Ból jest silniejszy kiedy odczuwam potrzebę wypróżnienia się lub oddania moczu, kiedy już to zrobię ból zanika. Kiedyś często miałam problemy z pęcherzem i drogami moczowymi. Problem pojawiał się co jakiś czas. Idąc do lekarza zawsze słyszałam : zapalenie dróg moczowych/pęcherza. 2 lata temu miałam także z tego powodu robione USG, które nic nie wykazało. Sama już nie wiem, czy powinnam zgłosić się do lekarza, czy to po prostu nawrócenie się typowej dla mnie przypadłości. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertką nie jestem ale myślę, że powinnaś zrobić badanie moczu i usg jamy brzusznej i ginekologiczne (może to coś ze sprawami kobiecymi?). Prewencyjnie coś bierzesz? Jest sporo środków na drogi moczowe, które dobrze działają an opróżnianie z bakterii pęcherza (jest ziołowy Urospet, jest żurawinowy Prouro, jeszcze jakieś wyciągi z koników morskich itd). Warto spróbować, ale najpierw badania. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×