Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Siłownia i odżywki przy żylakach powrózka nasiennego


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tydzień temu przypadkowo wyczytałem w internecie o tej *dolegliwości* i doszedłem do wniosku, że mnie to też dotyczy. Od ok. 4 lat ćwiczę na siłowni (mam 18 lat) i stosuje odżywki (niektóre są tzw. *boosterami azotowymi* i powodują wzrost ciśnienia żylnego) przeważnie dwa razy na rok przez okres 1 miesiąca. Zdecydowałem, że najpierw spróbuję zasięgnąć opinii przez internet a następnie udam się do lekarza, ponieważ ciężko mi znaleźć czas na wizytę. Od ok. tygodnia co jakiś czas odczuwam lekki ból w okolicy moszny (co prawdopodobnie wiąże się z tym, że często o tym myślę) i chciałem się Pana poradzić czy czy dalsze stosowanie suplementów i ćwiczenie na siłowni (wcześniej nie uwzględniłem, że ćwiczę głównie górne partie ciała nie obciążając bardzo nóg) może doprowadzić do pogłębienia tego schorzenia.Żylaki są (moim zdaniem) średniej wielkości. Wiem, że wizyta u lekarza jest konieczna ale póki co sytuacja w której się znajduje mi na to nie pozwala. Proszę o możliwie szybką odpowiedź i z góry za nią dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×