Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długo utrzymująca się opuchlizna po skręceniu stawu skokowego


Gość Kuleczkaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kuleczkaxx

Witam, 29 kwietnia skręciłam sobie staw skokowy, który usztywniony był przez 19 dni. Po zdjęciu szyny (18 maja) kostka była sina i spuchnięta. Zasinienie dość szybko znikło, ale opuchlizna pozostała do dnia dzisiejszego (ponad 2 miesiące po wypadku i miesiąc i 2 tygodnie po zdjęciu szyny). Moje pytanie dotyczy właśnie opuchlizny, która szczerze mówiąc mnie martwi - Czy to normalne, że po tak długim czasie utrzymuje się opuchlizna kostki? Dodam, że leczenie w poradni chirurgicznej skończyłam 18 maja, nie miałam żadnej rehabilitacji, jedynie zakładałam stabilizator podczas większej aktywności fizycznej. Ponadto kostka nadal boli w przypadku niektórych ruchów. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zlamany staw skokowy,zlamanie mialam 20 maja i dzis noga jest juz prawie sprawna!a na kase chorych do lekarza mam wizyte pod koniec lipca a do tego czasu chodzenie pod kulami i nie naciskanie na noge*poszlam wiec prywatnie na rehabilitacje i prawie juz normalnie chodze* chcialam isc na kase na rehabilitacje,kolejka na 3 mce by sie doczekac* a ten kogo nie stac na taki wydatek! Nie rozumiem*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuleczkaxx

Najwidoczniej nie każdego stać i nie ma tu nic do rozumienia. Moje pytanie nie dotyczyło wyboru między prywatną a publiczną służbą zdrowia ani kosztu rehabilitacji czy też czekania w kolejkach do publicznej służby zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×