Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Boląca kulka na palcu po zdjęciu szwów po przycięciu


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam takie pytanie miesiąc temu miałam wypadek i przycięła mi piła palca, założono 2 szwy, po 10 dniach zdjęto je jakiś czas temu rana się wygoiła, strupki odpadły ale na srodku palca mam taką jakby podskórną kuleczkę która jeśli dotykam czegoś tym palcem strasznie boli, czuć jakby taki ucisk i mam wrażenie jakby coś mi zostało pod skóra...myślałam że z czasem to zniknie ale nie, strasznie mnie to denerwuje bo niby palec juz wyglada normalne a nic nim robic nie mogę bo boli i akurat ta kulka jest na samym środku, Czy to tak ma być czy może coś jest źle i tej kulki nie powinno tam być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

Mam podobny problem, tylko że nie odciąłem sobie palca. Otóż na palcu wskazującym wyskoczyła mi jakaś bułka. Byłem z tym u chirurga i zrobiłem roentgen, ale okazało się, że ni to kosc, ni to płyn... Po prostu jakas narosc. Jutro jadę na operację, żeby mi to wycięli, ponieważ jestem bramkarzem i bardzo mi to przeszkadza, np kiedy chcę wypiąstkowac piłkę. Ta narosc znajduje się w centralnej części palca na zgięciu, ale nie na samym środeczku, tylko troszeczkę po prawej stronie. I mam pytanie : Czy jeżeli będą mi wycinac tą narosc (nie kaszak) to czy będę miał miejscowe znieczulenie, czy będę pod narkozą. Proszę o szybką odpowiedź, bo strasznie się boję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×