Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w stopie bo stłuczeniu


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! tydzień temu spadłem z wysokości mniej więcej półtora metra na zewnętrzny bok prawej stopy, miałem wcześniej już podobny uraz i było to zwykłe stłuczenie i zostało wyleczone. Tym razem jest inaczej, nie skręciłem kostki co było bardzo prawdopodobne, ponieważ skręcałem prawą już jakieś 4 razy, (uprawiam sporty ekstremalne i non stop doznaje urazów tego typu ale tego jeszcze nie było). Tym razem ból występuje w miejscu połączenia paliczka bliższego z kością śródstopia najmniejszego palca prawej stopy. Nie ma żadnego siniaka ani opuchlizny, mogę biegać, podskakiwać, ponieważ do tego używam podeszwy topy, a ból występuje z góry i z boku tego połączenia, kiedy dotykam tego miejsca palcem, także przez but, ból jest wyraźnie odczuwalny i podobny do takiego jaki występuje przy stłuczeniu. Nie mogę uprawiać przez to niektórych sportów, próbuje już to wyleczyć 7 dni, używam maści od stłuczeń oraz używałem sztucznego lodu, ale stan poprawia się bardzo wolno, a praktycznie wogóle. Już nie wiem co mam z tym robić, czy czekać jeszcze dłużej? jak długo może się goić coś takiego? oraz czy jest to jakiś rodzaj stłuczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×