Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mrowienie i uczucie napięcia ścięgien przedramienia


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od pół roku mam problem z przedramieniem(także łokieć). Zaczęło się od przeciążenia łokcia dźwiganiem pokaźnego cieżaru na wyprostowanej ręce przez dłuższy czas. Następnego dnia już sie powoli zaczął mój horror. Praca przy komputerze jest dla mnie katorgą,męczarnią nie do zniesienia. Przy ruchach nadgarstka poruszającego myszką jak i przy klikaniu prawy lewy przycisk myszy odczuwam bolącą dolegliwość na całym przedramieniu. Uczucie to można porównać do mrowienia jakby ściągną chciały wyskoczyć ze skory. Odczuwam także ból w okolicy przyczepów prostowników nadgarstka przy noszeniu zakupów przy wyprostowanej ręce.Ból sie nasila jak ucisnę te miejsce. Kuje mnie także podczas prostowania reki od wewnętrznej strony łokcia(patrz rtg). Wynik rezonansu magnetycznego łokcia: Niejednorodna struktura wyrostka łokciowego z niejednorodną chrząstka wycięcia bloczkowego bez ubytków* drobne podchrzestne ognisko podchrzestne na powierzchni stawowej głowy k promieniowej. Poza tym chrząstki stawowe bez ubytków. Więzadła poboczne o zachowanej ciagłosci. Struktóry dołu łokciowego w MR bez zmian. Załączam także zdjęcie RTG http://img546.imageshack.us/img546/2732/zdjcie0059i.jpg Jak to się leczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×