Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększona żyła grzbietowa prącia


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...nie wiem czy to odpowiedznie miejsce do tego typu pytania ale postanowilem ze sprobuje problem jest dosc wstydliwy a w zwiazku z mala iloscia wolnego czasu nie moge aktualnie skorzystac z porady specjalisty w przychodni...otóz stalo sie to z dnia na dzien szedlem spac i bylo wszystko okej po przebudzeniu się rano na grzbiecie mojego penisa ujrzałem bardzo wypukłą żyłę biegnącą od brzucha w strone żołądzia...mniej więcej do połowy długości mojego penisa w miejscu gdzie zanika wyczuwalna jest narośł na tej żyle w postaci jakby nie wiem małej grudki lub kulki która tak jakby blokuje troszke przepływ krwi przez co żyła powyżej tego zgrubienia jest nabrzmiała szeroka bardzo wypukła i czerwona...teoretycznie zadnych objawów bólowych nie posiadam może poza małymi ukłuciami jakby szpilką wzwód jest pełny ale czuje jakbym stracił troszke na popędzie seksualnym no i bardzo nieestetycznie to wygląda niestety szczególnie w pełnym wzwodzie no i ta feralna grudka myślałem że może to jakiś zakrzepik czy cos smaruje żelem lioton jednak brak poprawy...moze mial pan doczynienia z takim przypadkiem i wie pan co to za dolegliwosc...oto link do zjęcia w niepełnym wzwodzie w pełnym wygląda to o wiele gorzej niestety: http://www.przeklej.pl/plik/zdjecie0066-jpg-002apu1jcbq4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żyła nie jest bolesna, cieplejsza i czerwona to nie ma powodów do obaw, powiększanie się żył nie powstaje z dnia na dzień, tylko po prostu przedtem stan ten nie był tak widoczny. Takiej wielkości żyła nie jest patologią, w dodatku prawdopodobnie rozdwaja się zaraz nad tą kuleczką(dość słabe zdjęcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jednak jeśli czegoś nie było i nagle się pojawia i do tego nie wygląda zbyt ciekawie to człowiek zaczyna się zastanawiać że coś jest nie tak....najbardziej ciekawi mnie czym jest ta feralna grudka której wcześniej nie było bo to ona według mnie jest odpowiedzialna za powiększenie tej żyły...odczuwam przez to dyskomfort psychiczny i czuje jakby mój penis był cały czas podrażniony i do tego jakby troszkę pociemniał...więc według mnie nie jest wszystko okej jednak...chyba jednak bede sie musial poprostu wybrac do lekarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oczywiście ma znaczenie, nawet dla mnie jako faceta, jak by nie patrzeć im większy tym lepszy, mniej kompleksów i z kobietami łatwiej, ostatnio podczas przeglądania poczty pojawiła mi sie reklama &#8222*Największy polski penis&#8221* ht t p: // se ks ba za.co m/fo ru m-cz lon ek-m es ki/in de x.p hp generlanie jak to zobaczyłem to uznalem że to juz przesada, co jak co ale takiego to bym miec nie chciał bo to już kalectwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo mam 15 lat i obawiam sie tego. jak idzie żyła grzbietowa to pojawiło sie w połowie penisa jakby kulka która jest obok tej żyły. Nie boli. lecz gdy penis jest podczas zwodu to trochę boli ta kulka i nie wiem co zrobić trapi mnie to. Prosze o porade :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja miałem na początku nieco stwardniałą część tej żyły na górze członka bliżej brzucha. Niestety ostatnio się pogorszyło i jest stwardniała aż do czubka. Z boku też wyszły żyły. Miałem kiedyś operacje powrózka nasiennego. Po operacji myslalem, że te żyły w mosznie znikną, ale zostały (podobno ich się nie usuwa tylko podwiazuje jak mi powiedział ostatnio lekarz urolog). Teraz ta żyła na praciu. Boję się, bo to się powieksza. Są też takie jakby kulki i zwężenia na żyle grzbietowej. Proszę o radę. Czy to może mieć związek z powrozkiem? Czy to się operuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Waldi z problemem

Hejka seksualne świry 😉 mam ktoś jakieś informacje co do ogromnej i napreżonej żyły grzbietowej 🤔 jest ona od brzucha aż do końcówki penisa, jak leży to nie boli za to jak stoi to boli 🙊 ratujcie bo w piątek randka a tu taki pech😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×