Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chodzenie bez kul przy złamaniu kości śródstopia


Gość Igor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Właśnie zdjęli mi gips (nosiłem go od 28 maja do dziś, 9 czerwca). Lekarz obejrzał rentgen z 28. Podszedł do mnie, lekko dotknął lewej strony stopy i zapytał mnie, czy boli. Ja odparłem : *nie*, no bo jak ma boleć, skoro dotknął tak lekko?! Doktor powiedział, że skoro mnie nie boli, to nie ma potrzeby zakładania nowej szyny gipsowej. Kazał mi chodzić normalnie, bez kul... Jednak ja nie jestem w stanie, ponieważ stopa jest opuchnięta, wygląda strasznie, od dołu jest kilka siniaków, nie mogę ruszać palcami (zginam kilka centymetrów i czuję straszny ból), oraz przy każdym stąpnięciu czuję taki dreszcz w stopie, można to nazwać drętwieniem. Pomocy! Czy po masażach wirowych moje objawy znikną? Czy nie za krótko nosiłem gips? Na razie nie jestem w stanie chodzić bez kul... Jestem załamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lekarz może się mylić. Na razie chodż o kulach i natychmiast załatw sobie wizytę u dobrego ortopedy. Moim zdaniem gips był noszony za krótko, a jeśli chodzi o masaże wirowe to są jak najbardziej wskazane, ale całkowicie nie pomogą. Proszę się nie załamywać, ludzki organizm potrafi wiele i na pewno wyzdrowiejesz. Ja przeleżałem w gipsie, bez możliwości chodzenia o kulach całe lato i się nie załamałem. Zajrzyj na forum www.odzyskaj.info/złamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×