Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obluzowanie ACL po rekonstrukcji wiązadła krzyżowego przedniego


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeszedłem zabieg rekonstrukcji wiązadła krzyzowego przedniego. Operacja się udała tak mówił dr ale pacjent jest dalej chory. Przejde do celu mianowicie po 6miesiacach na wizycie kontrolnej i juz w 2 miesiacu było to wyczuwalne ze cos jest nie tak ale dr nie podejmował zadnych dodatkowych zaleceń. Teraz jak się okazuje mam obluzowanie ACL dla mnie to czarna magia z tego co mi wytłumaczył dr to mam w kości piszczelowej przejscie kanału o wielkosci 9mm do 17 powstał aw ten sposób kielich. Dodatkowo mnie zdołował mówiąc że takiej dzióry nigdy w życiu nie miał ani nie naprawiał. Zaproponował 2 rodzaje leczenie: 1. Przeszczep od trupka tak najprościej mówiąc lub 2. pobranie mojej kości z biodra i uklepywanie w kosci przy kolanie i teraz mam ogromny problem mam tydzien na podjecie decyzji nie wiem co robic z jednej strony sa plusy i minusy jak i z drugiej to samo. Chciał bym się was poradzić, może ktoś miał coś takiego robione jakies podpowiedzi z waszej strony ktoś mi bardziej naświetli sprawe zebym mógł do tego inaczej podchodzić. Z góry wielkie dzięki wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×