Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uwidacznianie żył na ciele


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Witam Od kilku miesiecy zauwazyłam ze coraz bardziej uwidaczniają mi się żyły na całym ciele. Z kazdym dniem jest ich coraz wiecej, co prawda zawsze miałam żyły widoczne ale nigdy az tak i w takich miejscach jak dłonie, brzuch, dekold, ręce, stopy,nogi, powieki, oczy i nawet język :( Poszerzone są nie tylko duze żyły ale i malutkie żyłki które są rózowe i fioletowe. Jestem załamana - boję sie ze to cos powaznego.Nie wiem czy ma to jakis zwiazek z tym ze byłam 03,03,2011 hospitalizowana ze wzgledu na krwawienia z dolnego układu pokarmowego. Kolonoskopia wykazała pękniecie sluzówki jelita i zespół jelita drazliwego. jednak ostatnio znów miałam krwawienie. Lekarz przepisał duspatalin i diete, którą przyznam sie szczerze nie przestrzegałam nalezycie wiec zapewne dlatego krwawienie powróciło. ale czy moze miec to zwiazek z żyłami? Wydaje mi sie ze zaczeły sie one uwidaczniac gdy zaczeły sie moje problemy z jelitami. Z moim żylnym problemem poszłam do lekarza ogolnego który zlecił badania krwi, i odesłał do chirurga, zaś ten nakazał zrobic USG brzucha i udac sie do kardiologa jednak ten wykazał ze wszystko z serduszkiem ok. Czy powinnam sie martwic tymi żyłami?? Dodam ze nie odczuwam żadnych dolegliwosci, żadnego puchnięcia konczyn, uczuciaz ciezkich nóg. Czuje sie bardzo dobzre jednak wszystkie moje naczynia powierzchniowe są naprawde mocno poszerzone. Prosze o pomoc. na koniec kilka wyników badań, aha i dodam ze obecnie nie biore zadnych leków. Z góry dziekuje za odpowiedz. 25/01/2011 OB 37 PLT 467 HCT 39,3 - reszta morfologi w normie, biochemia , koaugologia w normie 03.03.2011 szpital OB21 PLT 520 HCT 40,3 - reszta morfologi, mocznik , koaugologia w normie 26.05.2011 OB 34 PLT 505 HCT 37,4 HGB 11,3 MPV 8,2 , reszta morfologi, koaguologia i biochemia w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×