Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból brzucha nasilający się przy schylaniu


Gość Aleksy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo , ten temat zakładam z prośbą o pomoc dlatego iż nic nie jest w stanie mi pomóc a więc boli mnie lewa strona brzucha tak na dole okolice pępka .. boli mnie już przez 2 tygodnie ból nasila się gdy się schylam , gdy jestem wyprostowany leżę to mnie nie boli a gdy się zachylę całe ciało lub głowę zaczyna strasznie boleć taki dziwny ból jakby ktoś mi coś tam wbijał a jednocześnie ściskał .. byłem u lekarza powiedziała mi żebym zadbał o dietę miałem robione usg ... i wszystko ok czy to może być rak jelita ? mam 16 lat .. strasznie się czuje niepewnie ... normalnie boli tak że prawie jest nieodczuwalny dopiero przy ćwiczeniu ,schylaniu ,siedzeniu ugiętym kręgosłupem , także bardzo proszę o pomoc w stwierdzeniu co to może być ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bardzo podobne objawy co ty opisujesz. Mam je tylko przy schylaniu się, takie dziwne uczucie jak by mi pękało coś tam w środku mam je od trzech i szykuję się na USG . Ogólnie mam woreczek żółciowy wypełniony drobnymi kamyczkami, i tak się zastanawiam czy one nie zaczynają spacerowac po całym moim ciele .Pozdrawiam , jak coś będziesz wiedziec na ten temat to napisz do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×