Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy chodzeniu i nacisku po meczu piłki nożnej


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch dni mam problem z prawym jądrem. Wszystko zaczęło się od gry w piłkę kiedy po skończonym meczu usiadłem na trybunie żeby odpocząć i przebrać się. Kiedy szedłem do domu zaczęło mnie boleć prawe jądro. Zacząłem się zastanawiać dlaczego skoro nie zostałem uderzony piłką ani niczym innym. Myślałem że za chwilę ustąpi. Ale na drugi dzień to samo... Mianowicie boli mnie tylko gdy np. idę lub przycisnę. Chwilami jest to taki ból jak by mnie ktoś kopnął (chyba każdy mężczyzna choć raz przeżył taką chwilę). Jak długo idę to jest to taki ból że chwilami pulsuje aż do podbrzusza i muszę się zatrzymać. Ból ustąpi dopiero jak sobie usiądę, mam wrażenie że jak *odciążę* jądro to ból przechodzi. Sądzę że źródło bólu znajduje się gdzieś w górnej części jądra. Wcześniej nigdy nie miałem takiej sytuacji i jestem tym zaniepokojony. Mam 18 lat i nie miałem nigdy kontaktów seksualnych więc stwierdzam że to nie jest przyczyną mojego problemu, nie doznałem uszkodzeń z powodów zewnętrznych (wspomniana piłka), zdaża mi się masturbacja. Proszę o odpowiedź. Czy to może być coś poważnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×