Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak wypróżnień, jasny i papkowaty stolec


Gość eM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewnien problem z którym nie radze sobie już psychicznie, od paru dni nie mogą spać ani normalnie funkcjonować ze stresu. nigdy nie miałam żadnym problemów jelitowych. codziennie się wypróżniałam zupełnie normalnym stolecem. nagle 1,5 tygodnia temu, podczas okresu, przestało mi się chcieć robić kupę. nie pomagała na to nawet paczka zjedzonych otrębów i śliwek. dodatkowo nie towarzyczyły temu żadne dolegliwości bólowe czy nawet uczucie pełności. jesli udało mi się choć troche wypróżnlić to stolec był jasny i papkowaty. później wypiłam herbatke na przeczyszczenie, która mam wrażenie, oczyściła mnie tylko z jednodniowych pokarmów. spróbowałam odżywiać się zdrowiej i wczoraj bez wspomagania wypróżnilłam 2 nieduże papkowate stolce. jeden z nich był jaśniejszy i spłaszczony a drugi ciemniejszy (ale wciąż dość jasno brązowy) cieniuteńki. właściwie też pierwszy raz, od kilku dni, wczoraj po wypiciu wieczorem soku pomarańczowego poczułam jakaś pracę jelit.strasznie boję się, ze to rak jelita/odbytnicy mimo, ze mam 21 lat i przecież w ciągu kilku dni nie urósł mi guz który nie pozwala się nagle wypróżniać skoro jeszcze kilka dni temu wszystko było ok. za 2-3 dni wybieram się do lekarza rodzinnego żeby choć trochę to wyjaśnić. ale chciałabym wiedzieć co może być przyczyną takich dolegliwości (dodam jeszcze raz, ze czuję się normalnie, nic mnie nie boli, nie miałam nigdy raczej ani zaparć ani biegunek). czy możliwym jest, że zalega we mnie kilkudniowy stolec, który uniemożliwia normalne wypróżnienia i powoduje te cienkie stolce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×