Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek zostaje w rowku zażołędnym po wzwodzie


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz

Witam, mam 16 lat, od jakiegoś czasu podejrzewałem u siebie stulejkę, bałem się zsuwać napletek, jednak lekarz stwierdził, że wszystko ok. W spoczynku owszem, jednak we wzwodzie napletek nie chciał zejść. Podszedłem do tego spokojnie, zacząłem dtarannie go rozciągać, różne ćwiczenia itp, aż w końcu udało się, napletek schodzi już cały tak w spoczynku, jak i we wzwodzie. Jednak pojawił się inny kłopotliwy problem. Otóż po zejściu we wzwodzie napletek nie chce odpowiednio wrócić na swoje miejsce, skórka zostaje w rowku zażołędziowym (nie cała, część roluje się i wchodzi, lecz końcówka już nie). Problem mija po ustaniu wzwodu i powrotu do stanu spoczynkowego, wtedy napletek wchodzi ok. Czy jednak problem z tym wzwodem może być poważny? Czytałem kiedyś o niedokrwieniu żołędzia itp, ale nie czuję podczas ściągnięcia żadnego dyskomfortu. Innym problemem jest to, że gdy dotykam nagiego żołędzia czuję dość dziwne uczucie, nie jest to ból, ale nie jest też przyjemne. Nie występuje ono gdy dotykam żołędzia przez skórkę napletka, czy nawet podczas jego nacisku przez tą skórkę. Proszę o poradę czy to jest niebezpieczne czy patologiczne. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Raczej nie widzę powodu do niepokoju. Taki stan świadczy o niewielkim zwężeniu pierścieniu napletka. Można zapewne to jeszcze rozćwiczyć. Skoro żołądź penisa nie blednie ani nie sinieje to zapewne nie występują zaburzenia w jego ukrwieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×