Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Suchy napletek nie schodzi z żołędzi penisa we wzwodzie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż na wstępie podam, że w książeczce lekarskiej (takiej białej), mam informacje o usuwanej stulejce w młodośći. Lecz tak sie składa, że troche lat mineło(mam 16), i niestetety mamy sie nie słuchało i sie nie czyściło penisa od *strony wewnętrznej*. Dzisiaj podczas kąpęli, podczas spoczynku penisa, bez problemu zdjąłem napletek, i wszystko elegancko wyczyściłem, napletek później elegancko wrócił na swoje miejsce. Problem polega na tym, że nie schodzi samoczynnie podczas wzwodu, a jak próbuje go samemu zdjąć, to jest dosyć trudno (do końća sie jeszcze nie udało, ale próbowałem tylko 1 raz). Może to być spowodowane tym, żę jest on zwyczajnie suchy, a wtedy jest jeszcze trudniej. Czy da sie to *naprawić*, bez żądnych wizyt u lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie lekarz

możesz próbowac zsuwac napletek podczas kąpieli w ciepłej wodzie. Jest szansa ze po x czasie takich ćwiczen napletek zacznie sie zsuwac z żołedzi. Jesli to nie pomoże to niestety czeka cie wizyta w chirurga i zabieg.Co do samoczynnego zsuwania sie napletka podczas erekcji to wcale nie musi sie tak dziać . Jesli podczas wzwodu da sie zsunać napletek ręką bez żadnych problemów to jest ok. Problem jest gdy napletek schodzi z trudem, gdzieś uciska , powoduje ból , widac wyraxne zwężenie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×