Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie mięśni prostych przyczepionych do kości spojenia łonowego


Gość justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna

Czy jest możliwe po 3 miesiącach od urazu znalezienie dowodu na uszkodzenie mięśni spojenia łonowego? Ból w prawym boku odczuwam nadal, przeszłam niepotrzebną operacje usunięcia wyrostka robaczkowego, podczas której znaleziono kilka cyst na prawym jajniku. Lekarze przypisali ból tym cystą. Tyle że one były typu funkcjonalnego i znikły po miesiącu bez żadnego leczenia. Teraz mój lekarz domniemuje że ból to wynik urazu mięśni prostych przyczepionych do spojenia łonowego, które uszkodziłam dzwigając ciężary w pracy. Ból wystąpił nagle po takim dźwignięciu. Niby mam jakieś wyczuwalne zgrubienie. Tyle że jak to sprawdzić. Lekarz chce mnie wysłać na tomografie komputerową. Czy to badanie dowiedzie urazu?Prześwietlali mnie jż 5 razy więc jeżeli mam się poddać tomografii to chciałabym miec pewność że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy teraz po 3 miesiącach nie są tak silne jak zaraz po wystąpieniu. Ale ogólnie ból w prawym boku nisko tak jakby w pachwinie, i ogólnie dół brzucha. Ból był silniejszy jak byłam bardziej aktywna podczas dnia. Czyli po chodzeniu, ból się wzmagał. A na początku był tak silny że mdlałam. Niby mam jakieś zgrubienie na wzgórku łonowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×