Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesne ropne stany zapalne skóry w okolicy intymnej u kobiety


Gość krystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystyna

Po zapaleniu gruczołu Bartoliniego które powstało 20 lat temu 2 miesiące po urodzeniu dziecka rok w rok miałam ten sam problem w okolicach intymnych powstawały po każdym delikatnym otarciu bolejące ropne miejsca które uniemożliwiały mi poruszanie się po zabiegu chirurgicznym nastąpiła niewielka zmiana walczę z tym problemem do tej pory moje okolice intymne wymagają szczególnej higieny a problem i tak powraca próbuję wszystkiego kupuję odpowiednią bieliznę i w sytuacji kryzysowej używam żelu odkażającego rivel co mogę jeszcze zrobić aby zlikwidować całkowicie ten problem gdyż moje okolice intymne nie wyglądają już zbyt dobrze a martwię się jak będą wyglądały po kolejnych 20 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateusz

Być może istnieją u pani mnogie ropnie, które co jakiś czas przy sprzyjających warunkach rozwijają się i powodują powyższe objawy. Zakażenie mogło nastąpić przy porodzie i jest cały czas obecne. Musi panią obejrzeć chirurg lub ginekolog któremu przedstawi Pani problem i podda się badaniu bezpośredniemu, nie mogę bez obrazu podać jakiegokolwiek pomysłu. Dobrze byłoby zgłosić się najpierw w momencie gdy stan jest dobry a następnie wtedy gdy problem będzie widoczny makroskopowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×