Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czas oczekiwania na refundowany zabieg obrzezania


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dostałem od lekarza urologa *receptę* na obrzezanie . W tym samym dniu zapisałem się do szpitala i następnego dzwoniłem do rejestracji aby umówić się na konkretny termin , od Pani rejestratorki usłyszałem * Proszę dzwonić za 10 miesięcy bo terminy to tak najbliżej za rok * . . . Ręce mi opadły nie dość że do poradni urologicznej czekałem 6 miesięcy to teraz mam czekać 10 ? Czy są to normalne terminy czy Pani rejestratorka była po prostu nie miła ? nie da się tego jakoś przyspieszyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trzeba znaleźć inny szpital z oddziałem urologicznym, który nie będzie miał wyrobionych kontraktów. Niestety takie terminy są związane z wyrobieniem kontraktów przez szpitale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MedPolonia Poznań

Drodzy Państwo, korzystanie z państwowych placówek zdrowia często wiąże się z długimi terminami oczekiwania, niekomfortowymi warunkami, czy opieszałością personelu. Mało kto wie, że skorzystanie z nowoczesnych prywatnych placówek jest bezpłatne i nie wymaga żadnych większych formalności. Aby NFZ zrefundował zabieg w prywatnej klinice należy mieć aktualne skierowanie od lekarza i udać się z nim do wybranej niepaństwowej placówki, która w danej dziedzinie świadczy usługi. Najłatwiej informację na temat zakresu poszczególnych kontraktów z NFZ można uzyskać telefonicznie w placówce lub NFZ albo sprawdzić na stronach internetowych prywatnej kliniki. Lista refundowanych zabiegów może okazać się dla nas miłym zaskoczeniem. Zespół poznańskiego Szpitala i Przychodni Med Polonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×