Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzenie moszny nasilające się w nocy


Gość Ktoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 14 lat i od kilku dni zaczęła swędzieć mnie moszna. Nie jest to uciążliwa dolegliwość, nasila się jedynie w nocy. Czy to może być grzybica? :/ Sama moszna czerwieni się jedynie przy drapaniu, tak to jest wszystko ok. Czy jest to coś poważnego? Przypomina mi się również, że moszna zaczęła mnie swędzieć po tym, gdy żelem pod prysznic umyłem właśnie mosznę. I już nie wiem czy to jakaś grzybica, czy co, czy tylko zwykłe uczulenie na jakiś składnik żelu (choć normalnie jak się nim myje na głowie, rękach itd. to nic mnie nie swędzi). Się naczytałem o tych grzybicach, świeżbach i już nie wiem co robić... Dodatkowo, na samym penisie i mosznie są takie malutkie białe grudki (prosaki?), nie swędzą mnie, nie są jakieś wielkie, nie ucieka z nich żadna wydzielina, więc chyba nie mam powodu do obaw, to tylko gruczoły? Mam nadzieję, że to wszystko to nic poważnego i specjalista rozwieje moje wątpliwości. Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Czy to może być grzybica? Czy jest to coś poważnego? - raczej to jakieś uczulenie, a nie grzybica, radzę zmienić kosmetyki do kąpieli Dodatkowo, na samym penisie i mosznie są takie malutkie białe grudki (prosaki?), nie swędzą mnie, nie są jakieś wielkie, nie ucieka z nich żadna wydzielina, więc chyba nie mam powodu do obaw, to tylko gruczoły? - to zapewne zwykłe prosaki czyli nic niepokojącego, normalne zmiany typu estetycznego często występujące w tej części ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×