Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy pojawianiu się guzków na jądrach


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon

Otóż jak w tytule, od jakiegoś czasu, mniej więcej 5-6 miesięcy co jakiś, nie okerślony czas, samo z siebie zaczyna mnie boleć zawsze lewe jądro. Pojawiają się jakby 2 takie małe... Nie wiem jak to nazwać, guzki? Powiększone węzły? Grudki? I zaczyna się ostry ból. Byłem u urologa z innym problemem i chciałem powiedzieć o tym, tylko powiedział, że jak teraz tego nie widać (bo mnie nie bolało wtedy, ani nie dało się wyczuć żadnych grudek) nie wiem co mi może dolegać, ale prawdopodobnie jest to powiększony węzeł, spowodowany przeziębieniem? Coś takiego,. Nie pamiętam dokładnie, bo było t 6 miesięcy temu. udałbym się do urologa, ale można tylko na wyznaczony termin, a nie wiem kiedy to znowu zacznie boleć. To samo z siebie niewiadomo kiedy się pojawia. Z góry dziękuję za otrzymaną pomoc. Przepraszam za błędy językowe, pisałem na szybko i nie miałem okazji sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi też odpowiadać na takie pytania bez bezpośredniego badania. Radziłbym w chwili pojawienia się tych guzków i dolegliwości bólowych pilnie skonsultować się z lekarzem. Prawdopodobnie rzeczywiście są to jakieś powiększone węzły chłonne powstałe pod wpływem stanu zapalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Autor tematu

Z tym, że do lekarza w chwili pojawienia się guzków, to tylko do rodzinnego i skierowanie pewnie dostane. Bo urolog tak nagle chyba mnie nie przyjmie, czy nie ? Zrobie jak mówisz i jak się pojawią pójdę do rodzinnego, a nóż będzie wiedzieć może co to jest, ale wątpie, bo wtedy też nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×