Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i wrażliwość żołędzi penisa na dotyk po operacji skręcenia jąder


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mam 14 lat. Gdy miałem 8 lat miałem skręt jednego jądra, jakiś czas później (ok. miesiąca) skręt drugiego. Teraz Co jakiś czas czuję bóle jądra, najczęściej lewego, czasami słabe, czasami silne. Lekarz mi mówił , że po operacjach na *odkręcenie* jąder powinno być wszystko ok. Jednak, jak już napisałem, nie jest. Najczęściej trwają one około godziny lub kilku, a następnie przechodzą. Poza tym, moje jądra są bardzo czułe i delikatne. czasami nawet położenie się na brzuchu jest dla mnie niewygodne i muszę się dużo kręcić aby w końcu obrać dobrą pozycję. Gdy siedzę na krześle nie mogę złączać nóg, ponieważ bolą mnie jądra. 2. Kiedy ściągam napletek i dotykam żołędzia to czuję ból. Moi koledzy z klasy mówią, że mają to samo. Myję żołądź pod prysznicem, ale raczej tylko oblewam go wodą, ponieważ dotyk sprawia mi ból. Temat o tym problemie był już założony, ale nikt nie udzielił na to pytanie odpowiedzi. Naprawdę boję się tych problemów, ale przed pójściem do lekarza wolę się upewnić czy naprawdę jest taka konieczność. Dodam, że co do bólu żołędzia, moja nauczycielka od wychowania do życia w rodzinie powiedziała nam (także moim kolegom z klasy), że jest to spowodowane tym, że rośniemy. Kiedy skończymy rosnąć, ból minie. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×