Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększający się, bolesny przy dotyku guzek w okolicy skroni i powiększony węzeł chłonny


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, około tygodnia temu na prawej stronie głowy pojawił mi się bolący przy dotyku guzek (umiejscowiony jest na wysokości skroni około 3,5 cm za skronią w prawo). Początkowo guzek był niewielki, od trzech dni natomiast powiększył się jego bolesność przy dotyku jest większa, chwilami pobolewa samoczynnie. Nie ma to bardzo regularnego okrągłego kształtu. Nie można tym poruszać. Rano mam wrażenie mniej boli a podczas dnia jest bardziej bolesny. nie mam temperatury jedynie stan podgorączkowy (37,1) wczoraj i przedwczoraj. Nie wygląda to na zwykłego czyraka, jest bardzo lekko zaróżowione, nie wygląda na to, że ma to jakieś zewnętrzne ujście. Byłam z wizytą u lekarza, zwróciłam lekarzowi uwagę, że na szyi mam powiększonego węzła chłonnego został mi przepisany antybiotyk, nie poczułam po 3 dawkach różnicy. Od tygodnia jestem bardzo senna, zmęczona, zniechęcona ciężko mi się funkcjonuje w pracy. Nie do końca wiem do jakiego lekarza się udać,,, neurologa, dermatologa, laryngologa... Dodam jeszcze że nie uderzyłam się w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×