Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szybki wytrysk po ściągnięciu napletka z żołędzi penisa we wzwodzie


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z napletkiem.Podejrzewalem stulejke,ale jak bylem u lekarza,powiedzial,ze jest lekki pierscien,ale powinno sie go wycwiczyc.Kazal mi go rozciagac w kapieli.Jezeli to nie pomoze,to mam sie zglosic za pol roku.Cwiczenia trwaja juz 2 miesiace.Efekty sa male,ale sa.Tu pojawia sie drugi problem.Zauwazylem,ze zoladz jest bardzo wrazliwy.W momencie kiedy sciagne napletek w czasie zwodu przy duzym podnieceniu,to momentalnie jest wytrysk.Oczywiscie przy sciaganiu jest bol,ale chwilowy i napletek moze wrocic do gory jak jest nawilzenie,ale zoladz za bardzo odbiera bodzce i dlugo nie wytrzymuje.Nie zawsze tak jest z tym wytryskiem.Zaczynam sie obawiam przez to,co bedzie dalej.Jak moze wygladac sytuacja przy stosunku.Podkreslam,ze kiedy napletek jest sciagniety i zoladz nawilzony to do wytrysku potrzeba duzo czasu.Sa jakies sposoby na przyzwyczajanie zoledzia na bodzce?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem parę lat temu podobny problem. Miałem lekką stulejkę i sam musiałem ćwiczyć ściąganie napletka, ostatecznie się udało, nie mam z tym problemu do dzisiaj. Również miałem dużą nadwrażliwość, to normalne po stulejce. I tu również trzeba ćwiczyć, przyzwyczajaj żołądź do bodźców zewnętrznych. Jest po prostu nie przyzwyczajony i trzeba mu pomóc. Np prysznicem pod dużym ciśnieniem, raz ciepła, raz gorąca woda, spróbuj też spać ze ściągnietym napletkiem, pocierać o palce przy kąpieli itp. Po paru tygodniach zauważysz poprawę, przynajmniej ja tak miałem, lecz do końca nie udało się temu zaradzić, nadal odczuwam nadwrażliwość, ale nie w takim stopniu co kiedyś. Ponoć nie wszystkim całkiem zanika i to normalne. Przy stosunku seksualnym nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu, wszystko działa jak trzeba :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×