Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg korygujący koślawość kolan


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacznę od czegoś o sobie: Imię: Przemek * Wiek:19 * Wzrost:182cm * Waga: 80kg Mam problem z koślawością kolan, nie unikam że z chęcią bym go rozwiązał. Sprawa wygląda następującą: -Przerwa miedzy kostkami u stóp (złączone nogi) wynosi około 7-10cm. -Utrudnia mi ten defekt chodzenie (nierówności na chodniku itp.) -Badanie przeprowadzone 25.02.1999r klasyfikowało mnie w grupie sprawności kat. A, natomiast 03.06.2002r klasyfikowało mnie już w kategorii Bk, notka jaka się tego tyczy: *Lekkie skrzyw. kręgosłupa, lewostronne w odcinku piersiowo-lędźwiowym. Obniżenie prawego barku i łopatki* Jestem wręcz przekonany że to z powodu nóg. Czytałem że jest możliwość przeprowadzenia zabiegu korygującego to nieprawidłowość. Czy ktoś potrafi mi coś podpowiedzieć bądź wskazać konkretną osobę zajmującą się tymi sprawami, jak wygląda czas rehabilitacji po zabiegu ? Nie dopisałem paru rzeczy: -Nogi mam w kształcie X -Występują bóle: kolan, miednicy, stopy, w wieku 12-16 lat miałem bóle pięty. -Bardzo mocno mam rozwinięte mięśnie łydki -Czasami *ucieka* mi noga Widziałem że jest temat założone ale to raczej o szpotawości kolan czyli inny wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×