Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek po operacji stulejki nadal nie schodzi


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i jakieś 3-4 lata temu miałem operację stulejki o ile dobrze pamiętam częściowej. Wiem, że po operacji lekarz kazał mi moczyć żołądź w urinalu albo w czymś takim. Niestety dokładnej nazwy nie pamiętam. Gdy zeszły mi szwy i wszelka opuchlizna lekarz kazał robić pewne ćwiczenia. Mianowicie, miałem zdejmować napletek dość często - najlepiej w wannie. Problem w tym, że często tego NIE robiłem gdyż bardzo mnie to bolało. Teraz w stanie spoczynku napleterk mogę ściągnąć spokojnie i bez żadnego problemu. Gdy jednak prącie jest w stanie erekcji pojawia się problem. Skórę mogę zdjąć pod sam koniec żołędzia, ale nie dalej. Czuje, że jest napięty. Czuje także lekki ból. Boję się ściągnąć skórę za żołądź, że mi coś pęknie, albo się zaklinuje. Druga sprawa jest taka, że nie mogę dotknąć żołędzia gdyż czuje ból. Co na to poradzić i co poradzić na to bym mógł w pełni ściągać napletek ?? Po trzecie czy będzie mi to przeszkadzać podczas seksu ?? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale taki stan świadczy o zbyt wąskim pierścieniu napletka. Taki stan może utrudniać życie seksualne. Radzę z tym problemem udać się bezpośrednio do urologa na konsultację, gdyż zapewne będzie konieczna korekcja zabiegowa napletka (plastyka lub całkowite usunięcie napletka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×