Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból u kobiety podczas stosunku


Gość Sloneczko21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sloneczko21

Witam mam 21 lat od ponad 2 lat proboje rozpoczac wspolzycie z moim chlopakiem. Bardzo sie kochamy i nasz zwiazek jest naprawde udany(planujemy wspolna przyszlosc). Niestety ciagle nam nie wychodzi, jego penis poprostu nie chce sie zmiescic w mojej pochwie. Z poczatku myslelismy ze to stres przed wspolzyciem z nowym partnerem, nerwy. Probowalismy roznych gier wstepnych, roznych pozycji i ciagle nic. Wkoncu postanowilam pojsc do ginekologa. Opowiedzialam dokladnie swoj problem, lekarz stwierdzil ze jestem zdrowa i polecil abym sie rozluznila a wszystko bedzie ok. Mijaly kolejne tygodnie prob i roznego rodzaju pieszczot niestety nic nie pomagalo. Juz nie wiem co mam robic, czesto rozmawiam o tym problemie z moim chlopakiem, probujemy coraz to nowszych rzeczy i ciagle nic... wydaje mi sie ze Nie jestem juz dziewica, pierwszy stosunek byl troche bolesny, i odbyl sie 2 i pol roku temu nie wspominam go zbyt milo bo bardzo mnie bolalo...czulam jakby on byl za duzy nie chce rezygnowac z naszej milosci i partnera tylko z takiego powodu chce nam pomoc ale nie wiem jak. :( zdazalo sie ze uzywalismy jakis zeli zeby bylo bardziej slisko ale to tez nic nie dawalo :( ehhh przeciez musi byc jakis sposob wkoncu za jakis czas chciala bym urodzic dziecko a jak mam to zrobic gdy nie miesci mi sie maly w stosunku do dziecka czlonek. Prosze o pomoc, moze ktos spotkal sie z podobnym problemem i pomoze mi go rozwiazac... Z gory dziekuje za kazda rade. Prosze traktowac moja sprawe powaznie z gory dziekuje a i jeszcze jedna rzecz nawet wizyta u ginekologa i badanie sprawia mi straszny ból :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma innego sposobu niż odbywanie stosunków, proszę przygotować się odpowiednio, rozluźnić i gdy stwierdzi Pani że jest to odpowiednia pora: śluz, rozluźnienie itd. partner może najpierw włożyć paliczek palca, później głębiej, następnie drugi później 3-ci palec, powoli, gdy stwierdzi że jest dobrze powinien przystąpić do działania i powinien stanowczo wepchnąć członek do pochwy (może Pani wtedy odczuwać duży ból i chcieć stamtąd uciec, to normalne przy rozpoczynaniu współżycia przez kobietę), po kilku takich stosunkach powinna Pani oswoić się z obecnością penisa w pochwie, ból będzie ustępował, jednak proszę na niego nie zważać ani się go nie bać, nie ma fizycznej możliwości że coś się stanie. Dobrze byłoby też wskazać partnerowi aby był bardziej stanowczy. Środki poślizgowe nie są konieczne, mogą natomiast delikatnie zmniejszyć uczucie bólu u Pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sloneczko21

dziekuje za odpowiedz bedziemy probowac wyczytalam tez na forach ze mozna tez kupic sobie sztucznego penisa i samej probowac rozciagac pochwe czy sprobowac i tego czy nie ma to sensu szczerze dla mnie to troszke dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×