Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jelit promieniujący na plecy, gazy i rzadki stolec przy niezdrowej diecie


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam na imię Maciek Piszę tu ponieważ widzę że ludzie się tu znają na chorobach..a ja mam jeden taki problem..nie wiem czy poważny..ale się go boje :( Przejdźmy do rzeczy..od razu napiszę co i jak się dzieje... Ok. około roku temu..zaczęły łapać mnie bóle jelit (tak myślę) które odczuwam aż na plecach..tzn tu gdzie się zaczyna kość miednicza. Jakie mam objawy: 1.raz boli z prawej a raz z lewej strony..w podbrzuszu..czuje jakby kał się tak jak by rozgotował tam..tzn. czuje ciepło..bulgotanie ..i takie nieprzyjemny ból.. 2.do tego dochodzą gazy,, raz luźny kał a raz zaparcie..nie duże ale jednak zaparcie.. 3.po wydaleniu..dalej czuje jakby jeszcze coś zostało w odbycie. W kale nie ma śluzu ani krwi. nie mam nudności ani wymiotów. Teraz tak...zaczeło się to..jak przestałem w wakacje o siebie dbać.. tzn. ciągle czipsy i pepsi..rzadko normalny posiłki..same hamburgery, pizze lub zapiekanki.. Ok..mama powiedziała..zacznij się odżywiać normalnie..zacząłem.. nie piłem coli, pepsi, normalne obiady ,zupy itp.. Ból ustapił na jakis miesiąc - góra dwa.. dziś mamy 31.03.11..ból powrócił z nocy 30 na 31.. trzyma cały czas..nie jest mocny..ale jednak utrudnia mi poprawne funkcjonowanie fizyczne..ponieważ nie przyjemnie mi z tym.. Ok..to tyle na temat bólów.. Teraz tak.. Czy to rak jelit? czy może coś od czego nie umre?:) Może to być zespół jelita drażliwego..?? (Powiem jeszcze tak..czytałem o tym i w diecie na to pisało że przeciwwskazana jest fasolka..a ja 30 marca..zjadłem całe dwie miski fasoli po bretońsku) Proszę o szybką odpowiedź..co mam robić boje się tego..nie chcę umierać :( Błagam..pomocy Z góry Dziękuje, Maciek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze kolonoskopia była by wszkazana bo wtedy wszystko wiadomo, jednak mysle ze takie dolegliwosci moga tez byc od stresu ,nerwow w dzisiejszych czasach coraz wiecej dolegliwosci powoduje stres,nerwowy tryb zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×