Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wypukłe zmiany z białą kropką w okolicy wędzidełka


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj problem jest taki: dostrzegłem jakies trzy lata temu jedna zmiane obok wiedzidełka zaraz pod zołędziem była widoczna po sciągnieciu napletka w dól... jest wypukła (tak jakby pod skóre dostało sie cos bardzo miekkiego) a na koncu ma biała kropeczke(ta kropeczka jest nie widoczna) z czasem przybyły jescze trzy po drugiej stronie wiedzidełka szesc dni temu byłem u dermatologa, zlecił badanie krwi na obecnosc choroby wenerycznej(chociaz nie było zadnych kontaktów seksualnych) nic nie wykazało... po nastepnej wizycie dostałem odpowiedz ze to jakies brodawki... przepisał mi krem *Aldara* no ale z tego co czytałem ten krem jest na kłykciny konczyste a to nie wyglada na to.....zlecił aby uzywac go przed snem po kąpieli i co drugi dzien... dokładnie tak robie gdy budze sie rano zmiany tak jakby sa wieksze i ich przybywa Aldara sprawie ze te zmiany bardziej sie wypuklaja.... dodam ze zastosowałem ten srodek dopiero drugi raz(4 dni kuracji) i juz straciłem nadzieje ze to mi pomoze....dlaczego tak sie dzieje??? moze miał ktos podobny przypadek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi stwierdzić co to może być bez bezpośredniego badania. Skoro lek nie przynosi efektu terapeutycznego to radzę ponownie w tej sprawie udać się na kontrolę do dermatologa. Być może zmieni lek na odpowiedni w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×