Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy dźwiganiu po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku Czerwca zeszłego roku przeszyłem operacje leczenia przepukliny pachwinowej po prawej stronie zabieg z użyciem wszczepienia siatki (Operacja metodą Lichtensteina) . Nie miałem żadnych powikłań i po 5 miesiącach wróciłem do pracy. Rana w miarę dobrze się goji. Jestem z zawodu kucharzem. Pracowałem w kuchni gdzie trzeba też było podnieść ciężkie garnki czy worki z warzywami i owocami. Cały dzień na nogach. Po miesiącu pracy zaczął się ból w całym podbrzuszu. Także po prawej stronie gdzie miałem operacje. Jednak po paru dniach przeszedł. Niestety w ostatnim czasie, odczuwał że coś nie tak jest po lewej stronie mojej pachwiny. Czuje dyskomfort. Gdy dotykam tą okolice, nie czuje żadnych uwypukleń. Ale co jakiś czas zdaje mi się że tuż pod skórą coś się przemieszcza czy coś ma zamiar wyjść na zewnątrz. Moje pytanie brzmi, czy to początek drugiej przepukliny pachwinowej po lewej stronie. Czy po prostu całe mięśnie mojego podbrzusza są osłabione po operacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to niestety pojawiająca się nowa przepuklina tylko po lewej stronie. Na pewno, aby upewnić się dokładnie co się dzieje trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×