Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała i twarda kulka w mosznie


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.. Obecnie mam 24 lata.. Około 5 lat temu pojawila się na moich jądrach kulka.. Po kilku dniach znikneła.. Po jakimś czasie znów sie pojawiła i także po kilku dniach znikneła.. Jakieś pół roku temu pojawiła sie po raz kolejny.. Tym razem na stałe.. Znajduje się ona pod skórą moszny, jest biała, i bardzo twarda.. Nie sprawia zadnego bólu, nawet przy ucisku. Nie sprawia tez jakiegokolwiek dyskomfortu a jedynie nieestetycznie wygląda.. Ma około 3-4mm średnicy.. Co to takiego moze być, ewentualnie jezeli są jakieś sugestie jak mozna spróbować sie tego pozbyc. Bede bardzo wdzieczny i z góry dziekuje za wszelką pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinek

Ja cie tu nie będe straszyć kolego , Bo sam dopiero mialem wodniak jądra ^^ zwlekalem z tym zeby powiedziec rodzicom 7 miesiecy .. Jaki Debil ze mnie Jakby to byl nowotwór to kaput*// Mnie tez nie bolalo .. I co? A tu WOdniak Jądra*// za 2 tyg u Urologa i Albo beda mi siągac albo Farmakologicznie .. A co do tego Twojego Guzka Idź Do lekarza.. Jak nic nie poradzi do Urologa . a Jak urolog nic to USG *],Radze nie ignorować Objawów .. Nie chce cie straszyć Ale cokolwiek moge ja z tego wywnioskować . to Albo wodniak Jądra albo jakiś Nowotwór */ P.S mam 14lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinek

A i Dzisiaj Bylem Bylem u Urologa 2 raz i To nie Wodniak tylko Żylaki powrózka nasiennego / i z tego powodu mam guzka / :D Jezeli masz jakby wiecej zylek nad jadrem to moze byc to*d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×