Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biały guzek na wędzidełku języka


Gość Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Jestem obecnie chory ( typowa grypa, dzisiaj idę do lekarza ). Od kilku dni na dolnej wardze mam bolące i nieładnie wyglądające afty tym bardziej ze nie znajdują się one od wewnętrznej strony tylko na zewnątrz i w środkowej jej części. Dodatkowo na wędzidełku języka ( środkowa część ) czuję dyskomfort ze względu na białą narośl ( guzek ) na nim. NIe wiem co to jest. Jest dość widoczne i nie sprawia bólu lecz powoduje dyskomfort. Nigdy czegoś takiego nie miałem i moje pytanie brzmi czy to jest po prostu Afta czy może coś innego i czy mam się z tym udać do specjalisty ?? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

To zapewne też aft. Proszę spokojnie poczekać aż choroba, przeziębienie całkowicie ustąpi a zmiany aftowate błony śluzowej jamy ustnej też powoli powinny ustąpić. Jeśli do tego nie dojdzie dobrze by było w tej sprawie skonsultować się ze stomatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa rozwineła się do tego stopnia ze afty ustępują i jest coraz lepiej, lecz niestety od wczoraj mam tak spuchnięte dziąsła ze trudność sprawia mi spożywanie jedzenia. Podniebienie tez spuchnięte. Okropnie to boli i niweluje to srodkami przeciwbólowymi. Za ostatnim zębem po prawej stronie wygląda tak jakby odslonięty ząb. Czy to wszystko, wraz z wcześniejszymi objawiami moglo zostac wywolane przez zab madrosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×