Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Poranna sztywność dłoni przy zespole cieśni nadgarstka


Gość cierpiaca na zcn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cierpiaca na zcn

Otpz oprocz dretwienia, bolu zwlaszcza w nocy ,cierpniecia czasami uczucoa palenia w palcach od kciuka do polowy serdecznego mam tez poranna sztywnosc dloni nie moge ich zacisnac w piesc ani plasko polozyc na stole. poza ttym jak juz dlon rozruszam i zaciskam w piesc to cos mi przeskakuje w nadgarstku tak jakby w srodku. usg wykazalo pogrubione pochewki sciegien zginaczy palcow. musze zrobic emg. tylko niepokoi mnie ta poranna sztywnosc. malo kto z cierpiacych na zcn pisze o takim objawach. w czasie zabiegu na zcn chirurg przecina troczek zginacza . czy to w moim przypadku wystarczy?czy moze jednak bedzie konieczne zrobienie czegos z pochewkami sciegien w kanale nadgarstka?czy chirurg to sam zauwazy ze cos jest nie tak i skoryguje czy jednak przed zabiegiem powinien wykonac kolejne usg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to w moim przypadku wystarczy? - czy tylko wykona ten manewr techniczny czy jeszcze dodatkowo jakieś o tym zadecyduje już w trakcie zabiegu chirurg czy moze jednak bedzie konieczne zrobienie czegos z pochewkami sciegien w kanale nadgarstka? - o tym zadecyduje ortopeda w czasie zabiegu czy chirurg to sam zauwazy ze cos jest nie tak i skoryguje czy jednak przed zabiegiem powinien wykonac kolejne usg? - wszystko właśnie zauważy ortopeda przy zabiegu i podejmie odpowiednia działania w stosunku do zaistniałej sytuacji śródoperacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×