Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból między odbytem a jądrami i galaretowata wydzielina z odbytu


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

. Z wlasnych obserwacji w obecnym czasie boli mnie przewód moczowy miedzy odbytem a jadrami z którego wycieka ciagnacy sie przezroczysty sluz. Z odbytu tez wydostaje sie taka przezroczysta galaretka która tez jest obecna w kale. Mam tez zaparcia. Najlepsze jest to ze po wypróznieniu albo wytrysku wszystko wraca do normy nic nie boli. Lekaz stwierdzil pol roku temu zapalenie prostaty a kilka dni temu powiedzial ze nic mi nie jest a mnie to nadal boli. Mam jestcze takie pytanie czy po leczeniu antyblockerami czyli lekami ktore chamuja wytwazanie plemnikow penis moze nie stawac? A ta wydzilina z penisa wydaje mi sie ze jest sama co po wytrysku. czy to moze byc nadal zapalenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze moze byc to zapalenie prostaty, powiekszenie?..Masz problem np. z puszczeniem bąka? bo prostata przylega do koncowki jelita grobego tuz przy odbycie..Zapalenie prostaty ciezko jest wyleczyc, najlepiej by bylo jakbys sie dowiedzial z posiewu nasienia i moczu jakie baklterie sa odpowiedzialne za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam problem z puszczeniem baka wypróznieniem sie oddaniem moczu wzwodem i mnie to boli. Mnie tez sie wydaje ze to jest zapalenie prostaty niestety lekaz u którego sie lecze powiedzial ze zadnego zapalenia nie ma i co ja mam teraz robic jak lekaz lekcewazy mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×