Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenie zdejmowania napletka z żołędzi penisa w ciepłej wodzie


Gość Zenek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i nie jestem pewien co do tego czy mam stulejkę czy nie. sytuacja wygląda tak: podczas próby naciągnięcia skóry za napletek bez bólu udaje mi się to zrobić mw. do połowy napletka, potem zaczyna się ból ale mogę w całości zaciągnąć skórę za napletek natomiast przy wzwodzie jest gorzej, bez bólu udaje mi się odkryć ok. 1/3 napletka z bólem trochę więcej, ale na pewno nie całość moim zdaniem coś jest nie tak, od razu dodam że nie ma mowy o żadnej operacji, nie dam sobie *Przyjaciela* ciąć, z resztą kto normalny by dał? *) czytałem trochę o domowym leczeniu, tzn. stopniowym ćwiczeniu w ciepłej wodzie podczas kąpieli taki coś nawet skutkowało i naciąganie skórki przychodziło zdecydowanie łatwiej jak bez wody prosiłbym o poradę co dalej robić? czy na blinasie 15 latka takie rzeczy są sprawdzane? czy domowe metody zadziałają na *dłóższą metę* z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz błędnych pojęć anatomicznych (napletek to ta skórka na żołędziu penisa, którą zsuwa się do rowka zażołędnego). W Twoim przypadku wygląda na to, że występuje zbyt wąski pierścień napletka. Czasami taki stan można wyleczyć przez ćwiczenia, miejscowe maści. Trzeba o tym problemie poinformować rodziców i udać się na konsultację najlepiej do urologa. On zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×