Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesne i kłujące żyły na penisie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu pojawiło sie mnóstwo żył na moim penisie . Czasami zabolą lub ukują , dziwne uczucie. Wiem , że żyły u faceta to norma ale to co ja mam to chyba coś nie tak bo wystają itd : Byłem u dwoch urologów i nic nie stwierdzili natomiast ja dalej czuje , że jest coś nie tak. Miał ktoś coś podobnego ?? Prosze o wasze doświadczenia nie chce juz tracic kasy na urologów którzy po 5 minutach powiedzą wszystko ok. No ok zyły zyłami ale dlaczego czasami mnie zakuje ??? lub poczuje , na penisie jakiś bół delikatny ale zawsze coś . Zdjęcie zaczerpnięte z google. U mnie wyglada to prawie identycznie : http://bcfurrycub.tumblr.com/post/2954734826/can-i-get-this-on-my-mantle Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie żyły na penisie to normalność, fizjologia. Nie budzi to niepokoju. Ból takich żył okresowy może świadczyć o stanie zapalnym. Takie stany zapalne leczy się np. przez zastosowanie leków miejscowo z zawartością heparyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u urologów mówiłem , że boli i nic nie zapisali. Jakie maści stosować ?? Aktualnie stosuje lioton 1000 i powiem ze podczas stosowania przez tydzień to nie bolało natomiast gdy odłożyłem maść znów zaczęło pobolewać czasem i kuć A jak wyglądają sprawy ze współżyciem ?? Ograniczyć czy zachować wstrzemięźliwość ? Czy w niczym to nie przeszkadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyt 1.Ile czasu mniej więcej trwa leczenie maścią ?? Jeżeli maść nie pomoże stosuje się inne środki leczenia ?? Pyt2. Podczas wizyt u urologów oraz mimo krotnego skarżenia się na ból żaden nie przepisał mi maści czy oznacza to , że zapalenie żył to nić groźnego ?? Pyt3. Skąd bierze się zapalenie tych żył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×