Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Konsekwencje krzywego penisa


Gość Władysław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władysław

Mam 17 lat Krzywy penis.Otóż w nocy wstaję i do toalety idę to mam krzywy penis.(Mam zdjętą nalepkę z penisa) Czy mogą być jakieś konsekwencje w przyszłości jak mam go krzywy? Muszę go leczyć,czy zostawić to ? Nie mam bólu nic z tych rzeczy. Piszę bo ciekawi mnie to. Jakie by pan poleciał maści na blizny na twarzy i czy są szkodliwe dla wątroby? Otóż ostatnio dodałem dużo cukru do herbaty,zmieniłem jej smak cytryną.Otóż mam pytanie czy zmieniając jej smak,mogę uszkodzić wątrobę cukrem(otóż go nie czułem bo dodałem cytrynę,został usunięty?) Czy cytryna niszczy szkliwo zębów? (Mycie zębów) Ile trzeba zaczekac by sie nie zniszczylo szkliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogą być jakieś konsekwencje w przyszłości jak mam go krzywy? Muszę go leczyć,czy zostawić to ? - wszystko zależy to tego jak bardzo nasilone jest skrzywienie, niewielkie skrzywienie nie stanowi żadnego problemu, jeśli masz w tym względzie wątpliwości to trzeba w tej sprawie udać się do urologa, który zadecyduje o postępowaniu w tym przypadku Jakie by pan poleciał maści na blizny na twarzy i czy są szkodliwe dla wątroby? - najbardziej polecałbym żele na bazie silikonu, one całkowicie nie wpływają na funkcję wątroby Otóż mam pytanie czy zmieniając jej smak,mogę uszkodzić wątrobę cukrem(otóż go nie czułem bo dodałem cytrynę,został usunięty?) - cukier przez zastosowanie cytryny na pewno nie został usunięty, a sam cukier nie ma niekorzystnego wpływu na wątrobę, zdrowy organizm zawsze daje sobie radę nawet z wysokim poziomem cukru przy odpowiedniej pracy wątroby Czy cytryna niszczy szkliwo zębów? - w zbyt dużej ilości tak Ile trzeba zaczekac by sie nie zniszczylo szkliwo? - efekt złego działania raczej liczony jest w latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×