Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wybrzuszenie mięśnia pod kolanem po rozcięciu mięśnia podudzia


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio (tydzień temu) na nartach uszkodziłem sobie mięśnie lewego podudzia pod kolanem w okolicach piszczela. Było to głębokie rozcięcie w którym zastosowano 8 szwów (uderzenie nastąpiło pod kątem od dołu do góry) podczas pierwszej zmiany opatrunku zauważyłem wybrzuszenie powstałe nad raną zaraz pod kolanem i nie mam pojęcia co to jest lekarz w poradni chirurgicznej ogólnej nie potrafił stwierdzić na 100% co to jest odesłał mnie do chirurgii urazowej gdzie lekarz rzucił okeim na ranę i stwierdził że może to być obrzęk mięśni lub rozcięcie więzadła rzepkowego (lecz to wykluczył gdyż mogę zginać i prostować nogę) lecz ogólnie zrobił to na szybko i od niechcenia gdyż jak stwierdził *zawracam mu dupę pierdołami* więc nie jestem na 100% przekonany co do jego opinii dodam jeszcze że czasami (już po wypadku) pod ciężarem ciała noga ugina się w kolanie bez mojego pozwolenia w związku z tym mam pytanie: czy moglibyście zaproponować mi możliwości co to może być, czy jest to grozne dla sprawności nogi oraz jak to można leczyć? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×