Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drapanie w odbycie podczas wypróżniania i krew na papierze toaletowym


Gość problematyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość problematyczna

Mój problem polega na tym że ostatnio przy oddawaniu stolca poczułam jakby coś w tym stolcu było dość coś ostrego co przy wydalaniu mnie hmm drapało przy ujściu odbytu stolec był normalnego rozmiaru i kszałtu tyle ze składał się on z małych *kulek* tworzacych jedna całość.. po wypróżnieniu się podcierajac się za uwazyłąm malutkie ilości krwi świeżej.. krew nie występuje przy kazdym załatwianiu się nie jestem otyła miałam pare zbędnych kg. mam 20 lat ostatnio stosowałam diete białkową do pozbycia się tych zbędnych kilogramów prowadze raczej siedzący tryb życia dużo siedzę w szkole w domu dietę *rzuciłam* tymczasowo 2 tygodnie temu krwawienie takie miało miejsce 3 razy pezeciągu ostatnich 2 tygoni nie wiem co robić, czy iść do lekarza czy obserowac co się dzieje a jeżeli do lekarza to do jakiego pierwszego kontaktu czy trzeba sie udac do jakiegos specjalisy chce dodać ze jelita moje ostatnio sa bardzo pobudzone szybko trawie i dośc szybko jestem na nowo głodna ale nie wyprózniam się codziennie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 3 tygodnie temu na badaniu rektoskopii po badaniu lekarz stwierdził brodawkę na szczelinie odbytu zapisał mi maść ruskorex i czopki ruskorex miała się ta brodawka zagoić bo bo krwawiłem przy wypróżnianiu było jakiś czas dobrze ok. 2 tygodnie a od dzisiaj ponownie zaczełem krwawić przy wypróżnianiu co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×