Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie polipa przy wysokim nadciśnieniu


Gość emilia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewne watpliwosci co do zdrowia mojej mamy.w grudniu ginekolog stwierdzil u mamy polipa ktorego nalezy wyciac..6 lat temu miala robiony zabieg w toruniu na polipa LEP. Teraz odrosl.Przed pojsciem do szpitala mama dostala skierownie na badania krwi itd.Lekarz ogolny badal cisnienie i stwierdzil ze ma straszne nadcisnienie bo miala 170.Wiec stwierdzil ze trezba dac leki na uregulowanie cisnienia ale ze to bedzie dlugo trwalo wiec za tydzien tego zabiegu raczej nie bedzie.Po tygodniu brania od niego tabletek na zbicie cisnienia jednak stwierdzil ze po tygodniu tabletki zaczely dzialac bo byla dzisiaj i miala 140. i podpisal te papiery do szpitala a tydzien tenu mowil ze nie bedzie bral odpowiedzialnosci na siebie bo sie boi o serce mojej mamy.Bardzo sie boje i nie wiem co mam myslec o tych lekarzach.Mama prosila go o skierownie do kardiologa zeby sprawdzic to serducho a on stwierdzil ze narazie nie potrzeba tu kardiologa.Bardzo sie boje o moja mame....ma slabe serce i te problemy z nadcisnieniem.Czy jesli lekarz w szpitalu zobaczy karte mojej mamy i leki jakie bierze na serce to czy dopasuje narkoze??? albo czy da znieczulenie miejscowe???? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To anestezjolog właśnie po analizie całej dokumentacji medycznej i wyników badań zadecyduje czy mama nadaje się do znieczulenia i jakiego rodzaju. Jeśli będzie miał wątpliwości poprosi o konsulatcję kardiologiczną, która zostanie wykonana w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×