Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz szyi oplatającyh tętnice żylną


Gość Baska z Gorzowa wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Baska z Gorzowa wlkp.

Witam,moze ktos mi pomoze w moim klopocie,byla bym bardzo wdzieczna.Z gory bardzo dziekuje.Wykryto u mnie guza szyi,ostatnio zrobiono mi angiografie TK,ktora wykazala:-opis badania-Na poziomie VC2 po stronie lewej,bocznie od tetnicy szyjnej wewenetrznej,do przodu od zyly szyjnej wewnetrznej(z jej usciskiem)widoczna jest niejednorodnie wzmacniajaca sie zmiana o wym.2,3x0,8x0,5cm.Nie mozna wykluczyc naczyniowego charakteru zmiany-poszerzenie zylne ze skrzeplina?-ocena unaczynienia mozliwa w badaniu Angio-DSA,a ocena struktury w badaniu MR z TOF.W lewym miesniu mostkowo-sutkowo-obojczykowym widoczna jest slabo odgraniczona izodensyjna zmiana o wymiarach 5,9x2,5x4,8cm ze zwapnieniami-dokladniejsza ocena w badaniu MR.Bylam na konsultacji u prof..... ,w Szczecinie-ale Pan prof ma chyba watpliwosci,bo skierowal mnie na konsultacje do lek.szczekowo-twarzowego rowniez w Szcz.Nic mi konkretnego nie powiedzial ale Ja czuje,ze cos jest nie tak!!!!!! mieszkam w Gorzowie wlkp. i nie ma u nas zadnego specjalisty od tej mojej dolegliwosci.Chciala bym skonsultowac to jeszcze z innym dobrym chirurgiem naczyniowym ale nie mam pojecia-gdzie sie udac.Bardzo mi zalezy na czasie,a na MR trzeba czekac ok 6msc.Moj guz jest bardzo zle usytuowany(oplata tetnice zylna) i dlatego jest skomplikowany.Bardzo boje sie,ze to cos powaznego.Jestem jeszcze mloda i cale zycie przede mna.Czy zna ktos moze jakiegos dobrego chirurga od tak skomplikpwanych spraw?I czy to co opisalam jest zagrozeniem dla zycia?Wiem,ze od tego sie umiera.Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Za kazda wiarygodna wiadomosc bardzo serdecznie dziekuje.Zalamana Baska z Gorzowa wlkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×