Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenia rozciągające po plastyce mięśni krocza


Gość aguska

Rekomendowane odpowiedzi

10 grudnia zabieg operacyjny.mam 22 lata od tygodnia uczeszczam na cwiczenia ktore maja za zadanie dac luzu tym miesniom bo lezalam zbyt dlugo przytwierdzona do lozka w szpitalu p0 za tym sam zabieg sprawil ze miesnie byly za bardzo spiete i ciazyly na kregoslupie(a mam lewoboczne skrzywienie) 1.podczas ćw. ktore mam na zajeciach rehabilitacyjnych na ktore uczeszczam zauwazylam ze strzyka mi bele gdzie w tym kroczu ale to chyba rzecz normalna i popuscilo mi dosc troche te miesnie i nie mam juz takiego ciążenia na kregoslupie. mialam wypadanie odbytnicy.czy to nie szkodzi mej operacji? 2.czy maja prawo moje miesnie krocza przychodzic na swoje miejsce by kregoslup zostal odciazony i nie musze sie martwic o obsuniecie jelita na dol?musialam miec wykonywany ten zabieg bo zsunelo sie mocno i naciskalo. 3. czy moge bezpiecznie cwiczyc bez obaw? 4. czy to jest na tyle dobry zabieg ze nie musze sie martwic o nic? 5.(szwy rozpuszczalne) czy one mi tam pękają i slabnie zabieg?podczas zajeć na cialo(miednica, plecy , brzuch, szyja itp) 6. czy moge byc spokojna?pytam bo tak jak mowie zauwazam znaczne popuszczenie miesni ktore wczesniej ciazyly bardzo mojemu kregoslupowi a teraz odczuwam ulge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×