Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bój jądra i podbrzusza a stan zapalny jądra


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponad miesiąc temu byłem na spacerze, bardzo zmarzłem (na zewnątrz było strasznie zimno), i tu się zaczyna mój problem. Dnia następnego odczuwałem już ból, identyczny jak przy stanie zapalnym jądra tj. ból uda i stawu, z tym że nie odczuwałem bólu jądra. Po jakimś czsie udałem się do lekarza rodzinnego, opowiedziałem, że mam takie bóle jak przy stanie zapalnym jądra (gdyż wcześniej już miałem stan zapalny jądra) ale że same jadro mnie nie boli. Dostałem maść rozgrzewającą bo lekarz stwierdził, że to ból mięśni (uczęszczam na siłownie). Maść pomogła *częściowo* na udo. Myślałem, że ból minął ale się myliłem, po jakimś czasie zacząłem czuć ból w okolicach jądra, w podbrzuszu i tak jakby pod rzebrami, ból raczej w niczym mi nie przeszkadzał, był lekki. Znów udałem się do lekarza rodzinnego opowiedziałem mu o sytuacji. Lekarz powiedział, że bóle okolicy jądra i podbrzusza mogą być spowodowane nadmiernym wysiłkem fizycznym i podnoszeniem ciężarów. Kazał stosować dalej maść, którą dostałem przy pierwszej wizycie.Ból nieustępował przez jeszcze jakiś tydzień, po czym zniknął. Oczywiście momentami czuje, że mnie to zaboli brzuch ale zniknął ból okolic jądra podbrzusza. Chciałem się zapytać czy bóle(okolice lub ból nad jądrem, zapomniałem że jądra były bardzo tkliwe,ból podbrzusza oraz ból w boku (być może nerrki?)), które miałem wskazywały na stan zapalny jądra czy może coś zupełnie innego? Z góry dziekuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×