Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i gorączka przy jądrze niezstąpionym


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wnętrostwo jednostronne(brak lewego jądra) , nie miałem wykonywanej operacji sprowadzenia jądra. Gdy parę lat temu poszedłem do lekarza , zlecił mi badanie USG które nic nie wykazało (jak by jądra w ogóle nie było w jamie brzusznej) , około roku temu również poszedłem do lekarza z powodu bólu jądra promieniującemu do jamy brzusznej , byłem tym bardzo zaniepokojony i odczuwałem dyskomfort. Wtedy również zlecił mi badanie USG a potem dał mi skierowanie do urologa , urolog nic nowego nie powiedział , oprócz tego że zlecił mi ponownie badanie USG , które znowu nic nie wykazało . Mam stulejkę lub za krótkie wędzidełko , sam to wnioskuje ,bo urolog chyba tego nie zauważył . Mam dość poważny trądzik , ogóle złe samopoczucie , odczuwanie zmęczenia , wcześniej dośc często miałem garączke lub stan podgorączkowy , co jak potem sie okazało miałem zapalenie lewego płuca . I też ostatnio czułem że bardzo mnie bolą palce u stóp a w nocy czułem taki ból jak by krew nie dochodziła do stóp , rano również odczuwałem ból ale juz było lepiej , i to samo miałm z prawą ręką , ale to był przypadek jednorazowy. Nie wiem czy to coś ma wspólnego z tym że to jadro jest nadal w brzuchu , czy po prostu jestem przewrażliwiony. czy powinienem iśc do androloga ? bo kiedyś polecono mi abym tam poszedł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×