Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększający się guz w pachwinie i bolesne zgrubienia między pochwą a odbytem


Gość Julita

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Ok. 19 roku życia pojawił mi się w pachwinie coś jakby guzek jednak wtedy zmiana przypominała raczej ropnego pryszcza z którego kilka razy wyciskałam białą wydzielinę i sączyła sie krew. Z czasem typowy dla krosty-pryszcza biały wierzch przestał sie pojawiać a zgrubienie pod skórą przyjęło formę małego wielkości groszku guzka. Skonsultowałam to z lekarzem chirurgiem, który nie wiedział co z tym zrobić i powiedział, że jeśli to usunie to zmiana może pojawić się znowu. Nie zdecydowała sie na zabieg. Od tego czasu tj przez ok 10 lat guzek sie powiększał. Jenak mam wrażenie że ostatnio powiększył sie dwukrotnie. W tej chwili jest szeroki na ok1.5cm i długi na ok 5cm. Do tego w okolicy pomiędzy pochwą a dbytem pojawiły się bolesne *zgrubienia - krostki*, z których dzisiaj wycisnęłam białawą twardawą treść i sączyła sie krew. Być może jest to coś podobnego do tego jak zaczynał sie guz o który pytam. CO to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam tez takie cos ale troszke miejsze nie wiem czy to sie zrobilo od zimna czy od siedzenia na zimnym ale idz z tym najlepiej do lekarza bo nie wiadomo co moze z tego pozniej wyjsc jakies powiklania lub jeszcze gorzej ja tez zwlekalam ale postanowilam ze jutro pojde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×