Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naciągniete, słabe mięśnie pleców i miednicy po operacji


Gość aga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jak moge sobie pomoc? mam problem z ukladem nerwowym,bole miesnie ,uciski na kregoslup, rotacja trzonow chyba ze wzgledu na slabe ponaciagane miesnie plecow(tak jakby ich przyczepnosc sie tracila. (lopatki i inne), to samo z miednica(slaba przyczepnosc do kosci, ponaciagane i oslabione miesnie) po cwiczeniach.a miesiac wczesniej mialam operacje.chyba za szybko chcialam wrocic do formy.a latami nie uprawialam zadnego sportu.Dziwnie rowniez reaguje moj mozg.Kręgi podtne na wypychanie.miesnie ciagną ,slabe :naderwane.Ciezko mi utrzymac kregoslup (gdyz kregoslup to gorset miesniowy ale on do tego stopnia oslabl. ze nie potrafie sie wyprostowac,jestem slaba,zaburzenia czucia, sztywnienia,uczucie odrywania miesni grzbietowych i miednicznych.Zla reakcja na mozg powiazana ze zlym oddzialywaniem ukladu nerwowego(przyczyna najprawdopodobniej miesni) kregoslup traci stabilnosc i miednica. mam skolioze lewoboczna ze zniesieniem lordozy z niewielka rotacja trzonow.tylko to wyniklo z zdj. rtg.a kosci miednicy bez zmian.Ciezko mi i okropnie sie czuje,wszystko szarpie, uciska, najgorsza jest ta rotacja trzonow(podejrzewam ze to spowodu tych oslabionych miesni kregi teraz sie przemieszczaja i nawet mi wypycha,gdy sie schylam dziwne uczucie jakbym kregoslupa przestala czuc jakby mnie ktos przepolowil. tabletki tolperis ,tetraratio,liveron nie pomagaja a neurolog nie stwierdza powaznej rzeczy jesli chodzi o moj stan.a ja juz jestem zmeczona tym wszystkim ,obolala,prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×