Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dyskomfort w czasie ruchu penisem we wzwodzie przy mocno naciągniętym napletku


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 17 lat i mam pewien problem z penisem a mianowicie podczas wzwodu stoi pionowy tak, że przylega do brzucha i jest bardzoi sztywny a napletek nie da się nic rozwinąć jest tak naprężony że jakbym próbował go zdjąć niżej to by się urwało to węzidełko. A jak jest penis w stanie spoczynku to schodzi napletek bez problemu i jeszcze jest z 3 cm napletka wystającego. Byłem z tatą u chirurga dziecięcego, pan doktor oglądnął mojego małego przyjaciela w spoczynku i stwierdził, że wszystko jest w porządku i że nie mam żadnej stulejki ani nic ale nie widział w zwodzie a ja na prawdę mam straszny z tym problem. I moi rodzice myślą ze jest wszystko w porzadku bo tak powiedział lekarz.I czuje że nie byłbym w stanie uprawiać seksu z dziewczyną bo przy jakimkolwiek ruchu mojego penisa odczuwam mocny dyskomfort, nawet mały rych jego albo spróbowanie naciagnięcia napletka w dół boli jak cholera a co do piero przy wprowadzeniu go do pochwy. Mam z tym straszny problem bo jakbym powiedział to rodzicom to by mnie chyba z domu wyrzucili. A ja chcę mieć zdrowego penisa a przede wszystkim sprawnego. Bardzo proszę o pomoc jest to dla mnie bardzo ważnę. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jest nie tak. Ja miałem czesciowa stulejke czyli napletek zsuwał sie nawet podczas wzwodu ze ciezko to ciezko ale sie zsuwał. NIestety tuz za żołedziem zaciskał sie i podczas stosunku odczuwałem ból. Mój lekarz tez w stanie spoczynku nie widział problemu dlatego tez kazał mi zrobic zdjecie panisa w wzwodzie i pzresłac mu mailem. Tak tez zrobiłem i dzisiaj jestm juz 3 miesiace po zabiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×