Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja plastyczna nosa a karmienie piersią


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nosze sie z zamiarem wykonania operacji plastycznej nosa. Bylaby to operacja zarowno czesci chrzestnej jak i kostnej w znieczuleniu ogolnym. Jestem 6 miesiecy po porodzie, nadal karmie piersia i chce to kontynuowac po zabiegu (operacji). Porod odbyl sie droga cesarskiego ciecia - mialam wtedy wiekszy uplyw krwi, po ktorym musialam przyjmowac srodki z zelazem. W szpitalu bylam standardowo 4 doby. Jesli moje aktualne wyniki dotyczace krepliwosci krwii i inne zalecane do operacji sa w normie, to czy nie ma przeciewskazan do tego zebym poddala sie operacji? Czy to ze karmie (jeszcze nie miesiaczkuje) stanowi dla mnie jakies zagrozenie?? Na zabieg jestem zdecydowana (i prosze wierzyc jesli nie zrobie go teraz to dopiero za trzy lata) ale boje sie o swoje bezpieczenstwo i moje malenstwo.. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie ma przeciwwskazan do tego zebym poddala sie operacji? - raczej tak, ale ostateczną decyzję w tej kwestii podejmie raczej anestezjolog, który zbada Panią bezpośrednio i ewentualnie zaleci dodatkowe badania (np. EKG, RTG klatki piersiowej) Czy to ze karmie (jeszcze nie miesiaczkuje) stanowi dla mnie jakies zagrozenie?? - nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×