Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Popękana brodawka i białawe strupki na sutku


Gość Zrozpaczona 21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczona 21

Witam, Mam 21 lat, nie biorę i nie brałam żadnych środków hormonalnych, w rodzinie nikt nie miał raka piersi, okres dostałam w wieku 15 lat. Pierwsza kwestią którą zdecydowałam poruszyć ze względu na inne wpisy podobnej tematyce jest taka że moje brodawki są wciągnięte przez większość czasu uwypuklają się pod wpływem zimna ciepła bądź dotyku, lewa pierś jest większa, od prawej, nie wiem czy to tylko naturalna asymetria. Co mnie zaczęło przerażać po przeczytaniu paru informacji to fakt, że prawa brodawka jest nieznacznie popękana i tworzy jakby delikatne białawe skorupki. Mam to dokładnie odkąd pamiętam (czasy gimnazjalne, dlatego nie zwracałam na to uwagi), przy nacisku nic nie wycieka, nie czuję też żadnych guzków, piersi są obolałe w każdym cyklu. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to może być rak sutka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy raczej nie wskazują na raka piersi. To zapewne taki naturalny wygląd Pani piersi. Asymetria jest dość częsta w wielkości sutków i także nie należy się nią przejmować Aby dokładnie sowę przekonać czy wszystko jest w porządku należy w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×